Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
AVENTURA 23.5
33 278 EUR
DANE TECHNICZNE
Długość
6,99 m
Szerokość
4,20 m
Zanurzenie
0,65 m
Wyporność lekki
750 kg
Powierzchnia żagli
29,50 m2
Grot
21,50 m2
Fok
8 m2
Asymetryczny spinaker
40 m2
OPIS

Ponadczasowy, Aventura 23,5 nadal przyciąga miłośników morza, jednocześnie łącząc wydajność i komfort. Aventura 23,5 jest prosty i ergonomiczny, spełniający motto stoczni: przyjemność sterowania, przyjemność na morzu! 

Na Aventura 23,5 odkryjesz radość z płaskiej i szybkiej żeglugi. Mając zaledwie 65 cm zanurzenia, Aventura 23.5 przeniesie Cię do najpiękniejszych kotwicowisk, gdzie można go osadzić na plaży, całkowicie bezpiecznie, opartego na jego stałych kilach. 

Ponieważ jest łatwy w transporcie, będziesz  całkowicie niezależny w montażu, oraz wodowaniu katamaranu, dzięki specjalnie zaprojektowanej przyczepie, z której zsuniesz go bezpośrednio do wody. 

Wyrusz w niezapomniany rejs na pokładzie Aventura 23,5 dzięki przestronnemu kokpitowi, który wygodnie pomieści 6 osób i może zostać osłonięty poprzez dodanie markizy przeciwsłonecznej. Czy udasz się w rejs sam, z rodziną lub przyjaciółmi, znajdziesz prawdziwą kuchnię i mnóstwo miejsca do przechowywania całego niezbędnego wyposażenia na podróż marzeń ...

Dostępny też w wersji Rajd, czyli dla tych którzy kochają brać udział w regatach.

Cena podstawowa to 33.325 Euro netto za wersja standardowa, oraz 23.570 Euro netto za wersja Rajd.

Oczywiście jest bardzo dużo opcji wyposażenia i ciekawa kolorystyka. Wszystko jest opisane w dokumentacji dostępnej przez e-mail.

UBEZPIECZENIA
FINANSOWANIE
KONTAKT
Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon:

Zakup jachtu finansujemy najczęściej leasingiem - opłacalny dla firm, ale posiadamy także rozwiązania kredytowe dla osoby fizyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zalecamy, aby ubezpieczyć swój jacht w Pantaenius - specjalizującej się w ubezpieczeniach jachtów. My kompleksowo doradzamy w całym procesie, nie tylko podczas zawierania polisy ubezpieczeniowej. Służy ekspercką wiedzą i jest do Państwa dyspozycji w czasie likwidacji szkody. Posiada rozbudowaną sieć inspektorów ubezpieczeniowych i stoczni. Ma ponad 40 lat doświadczenia – szczególnie w szkodach powstałych w skomplikowanych okolicznościach. Polecamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

GALERIA ZDJĘĆ

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709