Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
AVENTURA 10.0 MOTOROWY
219 000 EUR
DANE TECHNICZNE
Długość
9,98 m
Szerokość
5,30 m
Zanurzenie
0,60 m
Wyporność lekki
5,6 t
Silniki
2 x 80 hp
Zbiornik woda słodka
300 l
Zbiornik na paliwo
900 l
OPIS

Aventura 10 Power to nowy i ekscytujący 33-stopniowy katamaran motorowy zaprojektowany przez firmę Lasta Design Studio. Bardzo atrakcyjny i nowoczesny design z flybridgem i przedni kokpit. Stylowe i nowoczesne wnętrze jest przytulne, przestronne i ekskluzywne, oferowane w wersjach z 3 lub 4 kabinami oraz 2 łazienkami.

Niektóre opcje "niestandardowe" mogą być rozważane przez stocznię, jeśli zajdzie potrzeba kilku poprawek do wnętrza, wyboru między flybridgem lub sedanem (bez fly), platforma rufowa może być stała lub opuszczona, aby zwiększyć pokład na rufie podczas postoju w porcie lub na kotwicę. Stanowiska sternika mogą być montowane na flybridge i / lub wewnątrz salonu pokładowego.

Dobry wybór silników dostępne są od 2 x 80 HP do 2 x 200 KM, a nawet silniki zaburtowe mogą być jeśli są to Twoje preferencje.

Kompletna lista opcji pozwala skonfigurować tę łódź zgodnie z wymaganiami użytkownika.

Dalsze informacje dostępne przez telefon lub e-mail.

Zadzwoń, aby umówić się na wizytę.

UBEZPIECZENIA
FINANSOWANIE
KONTAKT
Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon:

Zakup jachtu finansujemy najczęściej leasingiem - opłacalny dla firm, ale posiadamy także rozwiązania kredytowe dla osoby fizyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zalecamy, aby ubezpieczyć swój jacht w Pantaenius - specjalizującej się w ubezpieczeniach jachtów. My kompleksowo doradzamy w całym procesie, nie tylko podczas zawierania polisy ubezpieczeniowej. Służy ekspercką wiedzą i jest do Państwa dyspozycji w czasie likwidacji szkody. Posiada rozbudowaną sieć inspektorów ubezpieczeniowych i stoczni. Ma ponad 40 lat doświadczenia – szczególnie w szkodach powstałych w skomplikowanych okolicznościach. Polecamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

GALERIA ZDJĘĆ

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709