Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
NEEL 51 LOFT
669 800 EUR
DANE TECHNICZNE
Długość
15,60 m
Szerokość
8,90 m
Zanurzenie
1,80 m
Wyporność lekki
14.000 kg
Silniki
75 Km
Zbiornik woda słodka
600 l
Zbiornik na paliwo
600 l
Powierzchnia żagli
171,50 m2
Grot
97 m2
Fok
31 m2
Genua
74,50 m2
Asymetryczny spinaker
188 m2
OPIS

Norpol Yachting z dumą prezentuje inaugurację nowego NEEL 51! Model ten uzupełnia gamę, obejmującą popularne modele Neel 45 i Neel 65. Nowy NEEL 51 zachowuje wszystkie dotychczasowe unikalne cechy komfortu i bezpieczeństwa, z których znane są trimarany Neel. Posiada on dodatkowo wiele nowych cech konstrukcyjnych: cztery dwuosobowe kabiny w tym suite dla właściciela oraz cztery łazienki. Pływaki są w pełni dostępne od wewnątrz, podczas gdy salon i kokpit zajmują całkowicie otwartą przestrzeń na jednym poziomie. NEEL 51 posiada również wygodną Flybridge do opalania i wylegiwania się.  

Duże, panoramiczne okna cudownie doświetlają pomieszczenia i dają poczucie przestrzeni w salonie i kokpicie, które rozdzielone są przesuwnymi drzwiami. Po ich otwarciu otrzymujemy harmonijną, otwartą przestrzeń, z jadalnią dla 12 osób. 16 metrowy kokpit oferuje otwarty kambuz wyposażony w grill, umywalkę i lodówkę. Kabina właściciela o powierzchni 10 m2 znajduje się na głównym poziomie pokładu i oferuje cudowny, panoramiczny widok na horyzont, bezpośrednio z łóżka, przez okno o długości dwóch metrów. NEEL 51 zapewnia wyjątkowe możliwości przechowywania urządzeń technicznych, zarówno dzięki dostępowi do tylnych schowków pływaków, jak i ogromnej „piwnicy” w centralnym kadłubie.

Neel 51 właśnie wygrał nagrodę za europejski jacht roku 2018 i jest również nominowany do Multihull z roku 2018! 

UBEZPIECZENIA
FINANSOWANIE
KONTAKT
Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon:

Zakup jachtu finansujemy najczęściej leasingiem - opłacalny dla firm, ale posiadamy także rozwiązania kredytowe dla osoby fizyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zalecamy, aby ubezpieczyć swój jacht w Pantaenius - specjalizującej się w ubezpieczeniach jachtów. My kompleksowo doradzamy w całym procesie, nie tylko podczas zawierania polisy ubezpieczeniowej. Służy ekspercką wiedzą i jest do Państwa dyspozycji w czasie likwidacji szkody. Posiada rozbudowaną sieć inspektorów ubezpieczeniowych i stoczni. Ma ponad 40 lat doświadczenia – szczególnie w szkodach powstałych w skomplikowanych okolicznościach. Polecamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

GALERIA ZDJĘĆ
VIDEO

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709