Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
AVENTURA 33 DC MOTOROWY
83 000 EUR
DANE TECHNICZNE
Długość
9,98 m
Szerokość
5,30 m
Zanurzenie
0,90 m
Wyporność lekki
4 t
Silniki
2 x 50 hp
Zbiornik woda słodka
2 x 150 l
Zbiornik na paliwo
2 x 200 l
OPIS

Ten lekko używane Aventura 33 DC POWER jest na sprzedaż. Jest to specjalna wersja Aventura 33 oparte na wersji żaglowej.

Katamaran został zakupiony w 2013 roku w celu prowadzenia czarter dzienny i dlatego nie został w pełni umeblowany. Nie jest również wyposażony w maszt, żagle lub wyposażenia pokładowego dla żeglugi.
Łódź wyposażona jest w znacznie większych silników, 2x 50 KM z wałem, a koło sterowego zamiast standardowych rumpli.

Wnętrze jest wykończone minimalistyczny i może odpowiadać kogoś, kto chce sam wykończyć go dla siebie. Składa się z 2 kabin i 1 łazienka, duża sofa z stołem w salonie pokładowego oraz małą kuchnię z lodówką.

Łódź jest w doskonałej kondycji.

Cena wynosi tylko 83.000 Euro netto. Łódź może być przekształcany do wersji żaglowej (maszt, żagle, takielunek, wyposażenie pokładowe) za 20.000 euro netto.

Homologacja CE: B8  C18  D20

UBEZPIECZENIA
FINANSOWANIE
KONTAKT
Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon:

Zakup jachtu finansujemy najczęściej leasingiem - opłacalny dla firm, ale posiadamy także rozwiązania kredytowe dla osoby fizyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zalecamy, aby ubezpieczyć swój jacht w Pantaenius - specjalizującej się w ubezpieczeniach jachtów. My kompleksowo doradzamy w całym procesie, nie tylko podczas zawierania polisy ubezpieczeniowej. Służy ekspercką wiedzą i jest do Państwa dyspozycji w czasie likwidacji szkody. Posiada rozbudowaną sieć inspektorów ubezpieczeniowych i stoczni. Ma ponad 40 lat doświadczenia – szczególnie w szkodach powstałych w skomplikowanych okolicznościach. Polecamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

GALERIA ZDJĘĆ
VIDEO

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709