Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
AVENTURA 34
149 000 EUR
DANE TECHNICZNE
Długość
9,98 m
Szerokość
5,30 m
Zanurzenie
0,85 m
Wysokość masztu
17 m
Wyporność lekki
4,1 t
Silniki
2 x 14 hp
Zbiornik woda słodka
300 l
Zbiornik na paliwo
170 l
Powierzchnia żagli
70 m2
OPIS

Norpol Yachting ma przyjemność przedstawić nowy katamaran żaglowy Aventura 34, zaprojektowany przez Samer Lasta, nowy model ma bardzo nowoczesne linie i piękne i przestronne wnętrze.

Te wizualizacje pokazują nowy żaglowy katamaran zewnątrz i wewnątrz. Będąc nowym projektem z korzeniami starej Aventury 33, objętość wnętrza wzrosła z dodatkowym światłem przez duże okna burtowe. Jakość wyposażenia wnętrz i wykończenie mebli została znacznie poprawiona. Ta łódź ma koło sterowe, wyższy dach nad kokpitem i lepszy dostęp do kokpitu od tylnych platformach. Pomimo wszystkich ulepszeń, cena pozostała wyjątkowo atrakcyjna.

Pięć katamarany sprzedano już z planów. Bezpośredni sukces dla Aventura Catamarans podczas odnowienia swoich modeli. Pieresza jednostka planujemy wodować pod konieć stycznia 2018. W lutym zapraszamy zainteresowanych do obejrzenia i testowania go przy stoczni w Bizerte, Tunezja.

Aventura 34 nominowany do Multihull roku 2018!

Cennik i opis dostępny przez email.

Zadzwoń, aby umówić się na wizytę.

UBEZPIECZENIA
FINANSOWANIE
KONTAKT
Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon:

Zakup jachtu finansujemy najczęściej leasingiem - opłacalny dla firm, ale posiadamy także rozwiązania kredytowe dla osoby fizyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zalecamy, aby ubezpieczyć swój jacht w Pantaenius - specjalizującej się w ubezpieczeniach jachtów. My kompleksowo doradzamy w całym procesie, nie tylko podczas zawierania polisy ubezpieczeniowej. Służy ekspercką wiedzą i jest do Państwa dyspozycji w czasie likwidacji szkody. Posiada rozbudowaną sieć inspektorów ubezpieczeniowych i stoczni. Ma ponad 40 lat doświadczenia – szczególnie w szkodach powstałych w skomplikowanych okolicznościach. Polecamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

GALERIA ZDJĘĆ

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709