Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
NEEL 65
1 598 000 EUR
DANE TECHNICZNE
Długość
19,80 m
Szerokość
12,05 m
Zanurzenie
1,80 m
Wysokość masztu
27,00 m
Wyporność lekki
22 500 kg
Silniki
150 hp
Zbiornik woda słodka
1 000 l
Zbiornik na paliwo
1 000 l
Powierzchnia żagli
207 m2
Grot
114 m2
Fok
40 m2
Genua
93 m2
Genaker
160 m2
OPIS

NEEL 65 trimaran na sprzedaż.

NEEL 65 jest naprawdę unikalną koncepcją, która idealnie wpasowuje się w luksusowy rynek żeglarstwa. Jako lekka łódź Neel 65 osiąga znakomite wyniki i zapewnia komfort i doskonałą zabawę. Luksusowe kabiny urządzone są w nowoczesnym stylu, do wyboru mamy kilka opcji:
od wersji armatorskiej z 3 kabinami - 2 "apartamenty" i podwójna kabina gościnna, do wersji czarterowej z 8 podwójnymi kabinami gościnnymi.

Wszystkie wersje posiadają podwójne kabiny z prywatnymi łazienkami. Na głównym pokładzie od 2 do 4 kabin, w głównym kadłubie do 2 kabin oraz w pływakach może znajdować się 1 kabina w każdym.

Na zewnątrz znajdziemy ogromny kokpit, osobną kuchnię, leżanki do opalania, a także fantastyczną platformę kąpielową. Powyżej kokpitu mamy flybridge z siedzeniami i miejscem do opalania, mamy tu również wszystkie niezbędne urządzenia do sterowania jachtem, pozwalające nam na pełną kontrolę bez opuszczania flybridge.
Tylna część pływaków jest idealna do przechowywania zabawek wodnych np. windsurfingu i kajaków, ale można tam również przechowywać sprzęt do nurkowania.

Unikalną cechą Neel 65 jest jednopoziomowa koncepcja tzn. na jednym poziomie znajdziemy wszystko - od salonu z panoramicznym widokiem, poprzez kambuz i kabiny gości do kokpitu i platformy kąpielowej.
Należy wziąć pod uwagę, że Neel 65 ma kolejne dwa poziomy, na górze szeroki pomost nawigacyjny, na dole w głównym kadłubie 2 kabiny, maszynownię i pomieszczenia techniczne, jak również wszystkie ciężkie urządzenia, takie jak zbiorniki na paliwo i wodę , akumulatory, generator, odsalacz , klimatyzacja, ogrzewanie itp.

Dzięki wykonaniu z materiałów wysokiej jakości, osiągnięto mocną, sztywną i lekką konstrukcję. Zastosowano włókno szklane, żywice poliestrowe, rdzeń z pianki PCV i kadłub wytworzony w technologii worka próżniowego.

Podsumowując: Neel 65 to bezpieczny, stabilny, przestronny, luksusowy trimaran ze sportowymi osiągami. Jest doskonały do żeglowania rodzinnego, jak również jako inwestycja pod czartery.

NEEL 65 jest konkurencyjny cenowo wśród podobnej wielkości katamaranów. Mamy rok od zamówienia do dostawy - wystarczająco dużo, by zaplanować podróż swojego życia lub biznes czarterowy.

Cena bazowa obejmuje standardowy jacht netto.

Aby uzyskać więcej informacji oraz pełną specyfikację i cennik, prosimy o kontakt.

UBEZPIECZENIA
FINANSOWANIE
KONTAKT
Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon:

Zakup jachtu finansujemy najczęściej leasingiem - opłacalny dla firm, ale posiadamy także rozwiązania kredytowe dla osoby fizyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zalecamy, aby ubezpieczyć swój jacht w Pantaenius - specjalizującej się w ubezpieczeniach jachtów. My kompleksowo doradzamy w całym procesie, nie tylko podczas zawierania polisy ubezpieczeniowej. Służy ekspercką wiedzą i jest do Państwa dyspozycji w czasie likwidacji szkody. Posiada rozbudowaną sieć inspektorów ubezpieczeniowych i stoczni. Ma ponad 40 lat doświadczenia – szczególnie w szkodach powstałych w skomplikowanych okolicznościach. Polecamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

GALERIA ZDJĘĆ
VIDEO

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709