Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
AVENTURA 43
319 500 EUR
DANE TECHNICZNE
Długość
13,20 m
Szerokość
7,00 m
Zanurzenie
1,30 m
Wysokość masztu
20,50 m
Wyporność lekki
9,5 t
Silniki
2 x 37,5 hp
Zbiornik woda słodka
400 l
Zbiornik na paliwo
600 l
Powierzchnia żagli
100,50 m2
Grot
68,60 m2
Fok
31,90 m2
Genaker
80 m2
Asymetryczny spinaker
134 m2
OPIS

Aventura 43 jest obecnie największym modelem w zakresie stworzonym przez Aventura Catamarans. Idealnie nadaje się do rejsów rodzinnych i jest idealnym katamaranem do czarteru. Ten nowoczesny katamaran wycieczkowy jest oferowany w różnych wersjach wnętrz, od 3 do 6 kabin z łazienkami. Stylowe i nowoczesne linie zostały zaprojektowane przez firmę Martina Defline, a w 2017 roku firma Lasta Design Studio zmodernizowała powierzchnię zewnętrzną z nowym, większym dachem i nowymi profilami kadłubów. Wnętrze jest przeprojektowane i wykonane w bardzo modnym i nowoczesnym stylu. Łatwość manewrowania, stabilność, bezpieczeństwo, komfort i przestronność to luksusowe udogodnienia. Wszystko w niezrównanej rozsądnej cenie.

Zadziwiająca łatwość obsługi, ergonomia i dbałość o szczegóły sprawiają, że katamaran AVENTURA 43 przystosowany jest do długich podróży z rodziną i przyjaciółmi lub do żeglugi samodzielnej - przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Luksusowe wnętrze do wyboru w kilku wersjach; Standardowa wersja z trzema kabinami i trzema łazienkami, opcjonalnie 4 kabiny i 2 lub 4 łazienki lub 5 kabin z 4 łazienkami lub 6 kabin z 4 łazienkami i łóżkami piętrowymi w przednich kabin. Salon pokładowy mieści kuchnię, siedzenie salonu i stół nawigacyjny. Za drzwiami przesuwnymi znajduje się duży i bezpieczny kokpit ze stołem i wygodne siedzenia. Każdy kadłub posiada zintegrowaną platformę do kąpieli z łatwym dostępem do wody. Na przednim części katamaranu znajdują się duże trampoliny i przestrzeń na pokładzie dla relaksu i przyjemności. Żaglówki są przenoszone z fotela sternika na lewą stronę kokpitu. Stamtąd jest dobra widoczność dla manewrów i obsługi katamaranu.

Aventura 43 jest fabrycznie wyposażony w dwa silniki Nanni Diesels 37,5 KM z napędem saildrive. Opcjonalnie można zainstalować 2 x 50 KM lub instalację hybrydową z silnikami elektrycznymi z firmy Ocean Volt.

Oczywiście jest wiele opcjonalnych urządzeń do wyboru i szeroki wybór kolorów do tapicerki, wykładzin i dekoracji kadłuba. Więcej informacji i pełnych specyfikacji dostępne w e-mailu.

Firma Aventura Catamarans to mała firma, która może wykonać zmian na życzenie armatora. Zrób to po swojemu!

UBEZPIECZENIA
FINANSOWANIE
KONTAKT
Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon:

Zakup jachtu finansujemy najczęściej leasingiem - opłacalny dla firm, ale posiadamy także rozwiązania kredytowe dla osoby fizyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zalecamy, aby ubezpieczyć swój jacht w Pantaenius - specjalizującej się w ubezpieczeniach jachtów. My kompleksowo doradzamy w całym procesie, nie tylko podczas zawierania polisy ubezpieczeniowej. Służy ekspercką wiedzą i jest do Państwa dyspozycji w czasie likwidacji szkody. Posiada rozbudowaną sieć inspektorów ubezpieczeniowych i stoczni. Ma ponad 40 lat doświadczenia – szczególnie w szkodach powstałych w skomplikowanych okolicznościach. Polecamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

GALERIA ZDJĘĆ
VIDEO

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709