Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
AVENTURA 44
329 500 EUR
DANE TECHNICZNE
Długość
13,20 m
Szerokość
7,00 m
Zanurzenie
1,30 m
Wysokość masztu
20,50 m
Wyporność lekki
9,5 t
Silniki
2 x 37,5 hp
Zbiornik woda słodka
400 l
Zbiornik na paliwo
600 l
Powierzchnia żagli
100,50 m2
Grot
68,60 m2
Fok
31,90 m2
Genaker
80 m2
Asymetryczny spinaker
134 m2
OPIS

Norpol Yachting z dumą przedstawia zupełnie nową Aventurę 44, która zostanie zaprezentowana publicznie na wiosnę 2018 roku. Aventura 44, podpisana przez projektanta jachtów Samera LASTA, oferuje bardzo nowoczesny styl z opływowym i wygodnym dachem. Łatwość manewrowania, stabilność, bezpieczeństwo, wygoda i przestronność z luksusowymi udogodnieniami to najważniejsze cechy. Wszystko za niewygórowaną rozsądną cenę.

Wnętrze jest piękne, z bardzo jasną kabiną armatorską, dużą ilością miejsca do przechowywania, a nawet biurkiem. Przestronny i ergonomiczny projekt salonu zawiera funkcje i kolory, które odniosły sukces w katamaranach Aventura. Dostępne w 3 lub 4 kabinach z 2, 3 lub 4 łazienkami, spodoba się najbardziej wymagającym prywatnym i profesjonalnym właścicielom.

Za przesuwanymi drzwiami znajduje się duży i bezpieczny kokpit ze stołem i wygodnymi siedzeniami. Każdy kadłub posiada zintegrowaną platformę kąpielową z łatwym dostępem do wody. Na przednim części katamaranu znajdują się duże trampoliny i przestrzeń pokładu dla relaksu i przyjemności. Żagle są obsługiwane z fotela sternika na lewą stronę kokpitu. Stamtąd jest dobra widoczność dla manewrów i obsługi katamaranu.

Dzięki opływowym kadłubom i standardowemu wyposażeniu wysokiej klasy, Aventura 44 nie zaniedbuje osiągów dla żeglugi dalekobieżnej.

Uruchomienie nr 1 zaplanowano na kwiecień 2018.

Aventura 44 jest fabrycznie wyposażony w dwa silniki Nanni Diesel 38 KM z napędem saildrive. Opcjonalnie można zainstalować 2 x 50 KM lub instalację hybrydową z silnikami elektrycznymi z firmy Ocean Volt.

Oczywiście, istnieje wiele opcjonalnego wyposażenia do wyboru. Więcej informacji, lista opcji i pełne specyfikacje dostępne przez e-mail.

UBEZPIECZENIA
FINANSOWANIE
KONTAKT
Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon:

Zakup jachtu finansujemy najczęściej leasingiem - opłacalny dla firm, ale posiadamy także rozwiązania kredytowe dla osoby fizyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zalecamy, aby ubezpieczyć swój jacht w Pantaenius - specjalizującej się w ubezpieczeniach jachtów. My kompleksowo doradzamy w całym procesie, nie tylko podczas zawierania polisy ubezpieczeniowej. Służy ekspercką wiedzą i jest do Państwa dyspozycji w czasie likwidacji szkody. Posiada rozbudowaną sieć inspektorów ubezpieczeniowych i stoczni. Ma ponad 40 lat doświadczenia – szczególnie w szkodach powstałych w skomplikowanych okolicznościach. Polecamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

GALERIA ZDJĘĆ
VIDEO

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709