Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
AVENTURA 20
11 220 EUR
DANE TECHNICZNE
Długość
6,02 m
Szerokość
3,70 m
Zanurzenie
0,50 m
Wyporność lekki
380 kg
Powierzchnia żagli
19,50 m2
Grot
13,70 m2
Fok
5,80 m2
Genaker
24,50 m2
OPIS

Aventura 20 to ciekawy katamaran przeznaczony do pływania dziennego i dający dużo satysfakcji z żeglugi. Posiada on możliwość złożenia które zmniejsza szerokość jednostki do 2,55 m i umożliwia transport drogowy na specjalnie zaprojektowanej do tego celu przyczepie. Złożenie do transportu oraz ponowny montaż zajmuje tylko kilka minut.

Stabilność, komfort, łatwość obsługi i szybkość dają temu nowemu katamaranowi szczególne miejsce w świecie wielokadłubowców. Chwalony przez branżową prasę -  Aventura 20 przystosowany jest nawet dla 6-osobowej załogi, mogącej płynąć wygodnie na ergonomicznych siedzeniach typu Pullman.

Dodanie osłony przeciwsłonecznej lub namiotu na sztywnej platformie Aventura 20 umożliwi nocowanie na jego pokładzie.

Cena podstawowa to 11.220 Euro netto.

Dostępnych jest wiele opcji wyposażenia i kolorystyki. Szczegółowe informacje dostępne pod adresem e-mail: info@norpol-yachting.com 

UBEZPIECZENIA
FINANSOWANIE
KONTAKT
Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon:

Zakup jachtu finansujemy najczęściej leasingiem - opłacalny dla firm, ale posiadamy także rozwiązania kredytowe dla osoby fizyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zalecamy, aby ubezpieczyć swój jacht w Pantaenius - specjalizującej się w ubezpieczeniach jachtów. My kompleksowo doradzamy w całym procesie, nie tylko podczas zawierania polisy ubezpieczeniowej. Służy ekspercką wiedzą i jest do Państwa dyspozycji w czasie likwidacji szkody. Posiada rozbudowaną sieć inspektorów ubezpieczeniowych i stoczni. Ma ponad 40 lat doświadczenia – szczególnie w szkodach powstałych w skomplikowanych okolicznościach. Polecamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

GALERIA ZDJĘĆ

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709