Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
O NAS
Witamy na stronie Norpol Yachting! Nasze innowacyjne trimarany, stylowe katamarany oraz wyjątkowe motorowe katamarany oferujemy na sprzedaż i czarter. Są wśród najciekawsze wielokadłubowe jachty na rynku, zaprojektowane do szybkiego pływania w komforcie i luksusie. Nasze marki to Neel Trimarans, Aventura Catamarans, Bañuls Catamarans oraz Aquila Power Catamarans.

Norpol Yachting z siedzibą w Krakowie został założony przez norweskiego żeglarza Inge Brattli. Wieloletnie doświadczenie właściciela, pasja i zamiłowanie do żeglarstwa, przełożyły się na zwycięstwa w międzynarodowych regatach oraz zaowocowały współpracą ze stoczniami jachtowymi i pozwoliły nawiązać szerokie kontakty w  branży. Firma rozpoczęła swoją działalność od oferowania polskich jachtów i usług powiązanych z żeglarstwem na rynku norweskim. Teraz nadszedł czas, aby zaoferować wielokadłubowe jachty na sprzedaż i czarter, zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

W naszej ofercie znajdują się doskonale zaprojektowane wielokadłubowe jachty, dzięki którym można się cieszyć szybką żeglugą podczas weekendowych wypadów, pełnomorskich rejsów lub regat. Nasze trimarany i katamarany idealnie dopasują się do Twoich potrzeb. Są jednocześnie szybkie, bezpieczne, luksusowe i komfortowe. 

Oferujemy obsługę na najwyższym poziomie. Starannie doradzamy w wyborze i dopasowaniu wg indywidualnych potrzeb Państwa wymarzonego jachtu. Pomagamy w całym procesie od przedsprzedaży po odbiór oraz zapewniamy, że nasza obsługa po sprzedaży jest wśród najlepszych w branży. 

Pomagamy znaleźć idealny sposób finansowania i ubezpieczenia wybranego jachtu. Przygotowaliśmy opcje dla właścicieli prywatnych, jak i rozwiązań czarterów biznesowych. Oferujemy również możliwość podziału własności pomiędzy kilku inwestorów.

Proponujemy Państwu także idealny sposób spędzania wakacji jakim jest czarter jachtu z załogą lub bez, na Karaibach lub w Europie.

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709