Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
O NAS
Witamy na stronie Norpol Yachting! Nasze innowacyjne trimarany, stylowe katamarany oraz wyjątkowe motorowe katamarany oferujemy na sprzedaż i czarter. Są wśród najciekawsze wielokadłubowe jachty na rynku, zaprojektowane do szybkiego pływania w komforcie i luksusie. Nasze marki to Neel Trimarans, Aventura Catamarans, Bañuls Catamarans oraz Itacatamarans.

Norpol Yachting z siedzibą w Krakowie został założony przez norweskiego żeglarza Inge Brattli. Jego wieloletnie doświadczenie, pasja i zamiłowanie do żeglarstwa, przełożyły się na zwycięstwa w międzynarodowych regatach oraz zaowocowały współpracą ze stoczniami jachtowymi i pozwoliły nawiązać szerokie kontakty w branży. Firma oferuje jachty wielokadłubowe na sprzedaż i czarter na rynkach polskim, skandynawskim i międzynarodowym.

Oferujemy stylowe, współczesne jachty typu multihull, dzięki którym można się cieszyć szybką żeglugą podczas weekendowych wypadów, pełnomorskich rejsów lub regat. Nasze trimarany i katamarany można w wielu przypadkach dopasować do Twoich potrzeb. Są jednocześnie szybkie, bezpieczne, luksusowe i komfortowe. 

  • NEEL Trimarans
  • Aventura Catamarans
  • BAÑULS Catamarans
  • Itacatamarans

Starannie doradzamy w wyborze i dopasowaniu wg indywidualnych potrzeb Państwa wymarzonego jachtu. Pomagamy w całym procesie z przedsprzedażą poprzez oddanie do eksploatacji i zapewniamy, że nasza obsługa posprzedażna należy do najlepszych w branży.

Nasi partnerzy finansowi pomagają w finansowaniu oferowanych przez nas produktów. Obecnie dostępne tylko dla obywateli polskich lub polskich firm.

Proponujemy Państwu także idealny sposób spędzania wakacji jakim jest czarter katamaranu z załogą lub bez, na Karaibach lub w Europie. Poprzez naszych partnerów międzynarodowych jesteśmy w stanie znaleźć i dopasować idealny jacht i lokalizację dla Ciebie. Wypróbuj nas!

Kochamy czyste i lśniące łodzie. Sprzedajemy bardzo efektywne, łatwe w użyciu produkty do czyszczenia i ochrony wszystkich obszarach jachtów. Nasze produkty ochronne oparte są na technologii Nano.

  • Pascal Villanova Nanotech

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709