Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
NEEL TRIMARANS
Neel Trimarans - rewolucja na trzech kadłubach! Te nowoczesne trimarany są jedyną realną alternatywą dla rejsowych katamaranów. Oryginalność NEELa wynika z jego loftowego designu, przynoszącego światło, przestrzeń i komfort. Przestronna nadbudówka mieści salon, dużą kuchnię, dwuosobowe kabiny i łazienki, na tym samym poziomie co kokpit z panoramicznym widokiem zarówno z salonu jak i z kabin.

Firma NEEL-Trimarany została założona i jest zarządzana przez Erica Bruneel. Firma specjalizuje się w projektowaniu i budowa innowacyjne luksusowe trimarany w swojej bazie w La Rochelle, gdzie posiada dostęp do najlepszych materiałów, urządzeń i dostawców usług zewnętrznych.

Trimarany Neel budowane są z zastosowaniem najlepszych materiałów i technik, w celu osiągnięcia mocnych, sztywnych i lekkich konstrukcji. Kadłuby, pokład, most i nadbudówki są konstrukcjami warstwowymi - z włókna szklanego z rdzeniem z pianki PCV, laminowanymi izoftalową żywicą poliestrową. Wewnętrzne grodzie oraz meble są także zbudowane w ten sposób, co razem z grodziami kolizyjnymi gwarantuje, że łodzie są niezatapialne.
Żagle i takielunek zostały zaprojektowane i zbudowane na miejscu przez specjalistów od wielokadłubowców. Trimarany zostały zaprojektowane tak aby mogła je obsłużyć nawet mała załoga.

Trimarany Neel zrewolucjonizowały rejsowe trimarany przenosząc główną akomodację z kadłuba wzwyż - do nadbudówki znajdującej się na jednym poziomie z kokpitem. Nowoczesne wnętrza inspirowane apartamentami w stylu loftów prezentują się innowacyjnie i luksusowe.

Wydajność zarówno pod żaglami jak i na silniku jest znakomita. Prędkość żeglowania może osiągać ponad 10 węzłów, łatwo przepłynąć 200 mil morskich w ciągu 24 godzin. Konfiguracja trimarana umożliwia utrzymywanie wysokiej stałej prędkości również na silniku. Małe zanurzenie centralnego kadłuba, a co za tym idzie mały opór, pozwalają osiągać duże prędkości. Boczne pływaki mają tylko nieznaczny kontakt z powierzchnią wody.

Trimarany Neel są certyfikowane zgodnie z normami europejskimi CE przez francuski Instytut Morski Certyfikacji i Normalizacji (ICCN).

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709