Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
AVENTURA CATAMARANS
Profesjonalna budowa nowoczesne katamarany rejsowe do przybrzeżnej i morskiej żeglugi. Zbudowane do wymagających standardów przy użyciu nowoczesnych technologii są one oferowane do sprzedaży w bardzo atrakcyjnych cenach.

Katamarany Aventura są budowane przez stocznię STGI w Tunezji. Norpol Yachting oferuje gamę ich Dobrej Wydajności Katamaranów Rejsowych w zakresie od 33 do 43 stóp. Niedawno unowocześniona gamę modeli, obecnie obejmując Katamaran Motorowy 33 stóp (10-metrów), nowy Katamaran Żaglowy 33 stóp i nowy flagowy model 44 stóp. Większy 53-stopowy model znajduje się na desce kreślarskiej.

Katamarany Aventura są prowadzone przez doświadczonych francuskich konstruktorów łodzi Romain i Eric Roger. Nowe modele zostały zaprojektowane przez paryskie studio Samer Lasta Design Studio.

Wszystkie katamarany budowane są z włókna szklanego w żywicy poliestrowej w technologi sandwich. Standardowo wyposażone w aluminiowe maszty, żagle, kompletny takielunek, sprzęt pokładowy, w pełni wykończone wnętrza - gotowe odpłynąć w rejs.

Wnętrza są nowoczesne, stylowe i przestronne wykończone drewnianymi laminatami, skórą, polerowaną stalą nierdzewną i nowoczesnymi tkaninami. Można je wyposażyć w energooszczędne oświetlenie LED, elektryczne toalety, ogrzewanie, klimatyzację, generator, odsalarkę i hybrydowy układ napędowy z silnikami elektrycznymi, bateriami litowymi i generatorem.

Choć nie jest to stocznia do zadań na zlecenie, pewne dostosowywania do potrzeb klienta można realizować.

Zapytania są mile widziane!

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709