Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
AVENTURA CATAMARANS
Budowa nowoczesne katamarany rejsowe do przybrzeżnej żeglugi, na jeziorach oraz katamarany do pływania po oceanach. Zbudowane do wymagających standardów przy użyciu nowoczesnych technologii są one oferowane do sprzedaży w bardzo przystępnych cenach.

Aventura Catamarans budowane są przez stoczni jachtowej STGI, która buduje katamarany i jachty w Tunezji. W naszej ofercie są katamarany o długości od 20-43 stóp. Najmniejsze modele; 20 i 23.5 są idealne do przybrzeżnej żeglugi lub na jeziora, można je "składać" i przetransportować na specjalnej przyczepie. Natomiast, 33-ka przeznaczony jest do rekreacyjnego pływania i posiada homologacje klasy B. Największy model 43-ka jest przeznaczony do rekreacyjnego pływania na pełnym morzu i posiada homologacje klasy A. Najnowszym modelem to Aventura 10 Power - nowoczesny katamaran motorowy.

Wszystkie katamarany budowane są z włókna szklanego w żywicy poliestrowej w technologi sandwich. Standardowo wyposażone w aluminiowe maszty, żagle i w kompletny takielunek - gotowe odpłynąć w rejs.

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709