Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
BAÑULSDESIGN CATAMARANS
Prawdopodobnie najbardziej ekscytujące turystyczne katamarany na świecie! Te stylowe, nowoczesne, wydajne katamarany z nowoczesnym przekrojem kadłuba, potężnym takielunkiem i bardzo małą wypornością są wyraźnie inspirowane wyścigowymi wielokadłubowcami, pomimo tego są bezpieczne, komfortowe i luksusowe.

Szybkie, luksusowe katamarany, ustanawiające nowe standardy prędkości i elegancji. BAÑULS to gama luksusowych katamaranów które dysponują otwartą przestrzenią w minimalistycznym stylu, bez rezygnacji z komfortu. Oferują cztery kabiny w wersji standardowej. Te innowacyjne, szybkie katamarany są w stanie spełnić indywidualne oczekiwania, ponieważ oferowane są w wersji do indywidualnej aranżacji.

Gama BAÑULS Catamarans rozpoczęła się od BAÑULS 60. Koncepcja ta została następnie rozszerzona o mniejsze i większe modele, oferując katamarany o długości pomiędzy 53 a 78 stóp.

BAÑULS 60 narodził się z wizji zaprojektowania eleganckiego, smukłego, turystycznego katamaranu . Chodziło o to, aby osiągnąć wydajność żeglowania podobną do wyścigowego jachtu TP52- bez konieczności posiadania 15 załogantów siedzących na relingu w charakterze balastu. Oferuje on nam komfortowe wnętrze do żeglowania z rodziną.

Katamaran został zaprojektowany, aby osiągnąć dużą prędkość nawet przy lekkich i średnich wiatrach. BAÑULS Catamarans dają się łatwo obsługiwać przez jedną osobę, podczas gdy rodzina i goście mogą cieszyć się prędkością - w luksusowych warunkach, na pokładzie lub w salonie. Może on także być obsługiwany przez załogę 4-6 kompetentnych żeglarzy regatowych, którzy powinni być w stanie wycisnąć z jachtu 20 -25 węzłów przy silnym wietrze. Dotychczas katamaran BAÑULS 60 osiągnął prędkość powyżej 30 węzłów!

Aby osiągnąć cel projektu, katamaran jest lekki - dlatego wybudowany w nowoczesnej, wysokiej technologii. Konstrukcja pozwala nawet na samotne rejsy.

Prędkość, luksus i elegancja jest podstawową koncepcją gamy katamaranów BAÑULS Catamarans.

Nowe modele występować będą zgodnie z oryginalną koncepcję BAÑULS 60.

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709