Ta strona wykorzystuje do swojego dzialania cookies ( ciasteczka ). Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć sie więcej prosimy zapoznać się z polityka cokkies
Rozumiem, nie pokazuj tego komunikatu
UBEZPIECZENIE
Zalecamy, aby ubezpieczyć swój jacht w Pantaenius - specjalizującej się w ubezpieczeniach jachtów. My kompleksowo doradzamy w całym procesie, nie tylko podczas zawierania polisy ubezpieczeniowej. Służy ekspercką wiedzą i jest do Państwa dyspozycji w czasie likwidacji szkody. Posiada rozbudowaną sieć inspektorów ubezpieczeniowych i stoczni. Ma ponad 40 lat doświadczenia – szczególnie w szkodach powstałych w skomplikowanych okolicznościach. Polecamy!

Od czterdziestu lat Pantaenius oferuje ubezpieczenia jachtów ich właścicielom na całym świecie. Mając ponad 70.000 klientów Pantaenius jest numerem jeden wśród ubezpieczycieli w Europie świadcząc prawdziwie lokalne usługi gdy ich najbardziej potrzebujesz.

Obiecujemy, że zawsze będziesz rozmawiać ze specjalistami, którzy zapewnią Ci  najbardziej kompleksowe z dostępnych ubezpieczeń, a w przypadku nieszczęśliwego  zdarzenia o Twoje roszczenie zadba dział likwidacji szkód Pantaenius. Cokolwiek zdarzy się Twojemu jachtowi i gdziekolwiek jesteś na świecie, Pantaenius zna miejsca i ludzi, którzy mogą pomóc.

Pantenius jest jedynym ubezpieczycielem jachtów, który prowadzi obsługę w ośmiu  różnych językach oraz rozpatruje ponad 6,000 szkód  rocznie na całym świecie. Nasz dział likwidacji szkód jest znany z szybkiej i kompetentnej obsługi szkód. 

Siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji w sytuacjach awaryjnych. Szybka i kompetentna obsługa jest naszym priorytetem. 

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu stworzyliśmy sieć oddziałów i partnerów na całym świecie, które szybko przeprowadzą Cię przez cały proces w razie nieszczęśliwego  wypadku. Utrzymujemy ponad 35.000 kontaktów z władzami, organizacjami,  przedstawicielami handlowymi, producentami i operatorami marin, którzy mogą  zapewnić nam najlepsze wsparcie w przypadku poszukiwania i zaginięć.

Profesjonalne prowadzenie sprawy w przypadku likwidacji szkody – z tego Pantaenius  jest znany. „Pantaenius – teraz może przyjść cokolwiek!”

Otrzymaj ofertę!

KONTAKT

NORPOL YACHTING Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Cracow
phone: +48 501 036 709